POLSKA W listopadzie ruszy budowa kompleksu mieszkaniowego przy ul. Fajansowej na pograniczu warszawskich Włoch i Ochoty, równolegle będą powstawały dwa budynki, deweloperem jest NC Investment.

W ramach projektu powstaną dwa przylegające do siebie budynki w kształcie litery L – trzy- i siedmiopiętrowy – które pomieszczą odpowiednio 44 i 135 mieszkań oraz 50 i 153 miejsca parkingowe. Mieszkania o metrażu 26-77 mkw. będą wyposażone w balkony, tarasy lub ogródki. Od strony wewnętrznego dziedzińca powstanie zielona przestrzeń rekreacyjna z placem zabaw.
– Oba budynki leżą nad oczkiem wodnym ze starannie utrzymaną zielenią, już obecnie widać tam spacerowiczów i rodziców z wózkami – zapewnia Piotr Laszkiewicz, prezes NC Investment.
Średnia cena 1 mkw. mieszkania w tej inwestycji wyniesie 7,2 tys. zł, a najdroższe mieszkania osiągną cenę 8,6 tys. zł za 1 mkw. Budowa i sprzedaż obu budynków ruszą w listopadzie tego roku, inwestycja potrwa 18 miesięcy. Autorem projektu architektonicznego jest Apricot, generalnym wykonawcą będzie spółka NC Construction. NC Investment koncentruje się na działalności deweloperskiej w Warszawie, obecnie prowadzi tu siedem projektów deweloperskich. Strukturę holdingową firmy wzmocni niebawem fundusz NCI PSF FIZAN, który jest w trakcie rejestracji.

Źródło: eurobuildcee.com